Onze mensen

Het zijn de mensen die een organisatie maken. Dit zijn de medewerkers van ROVINIJ. We zijn trots op onze mensen en stellen ze daarom graag aan je voor.
Wil je persoonlijk kennismaken bij een kopje koffie? Neem gerust contact op voor een afspraak met een van onze collega’s.

Gemiddeld aantal jaren in dienst: 7

Anouk van Os

Salarisadministrateur Werkzaam sinds: oktober 2016 anouk@rovinij.nl

Fleur Hoogveld

Junior secretaresse Werkzaam sinds: mei 2018 fleur@rovinij.nl

Jeanine Alofs-Smeets

Frontoffice medewerker Werkzaam sinds: december 2020 jeanine@rovinij.nl

Lotte Leune-Smeets

Manager Operationele Zaken Werkzaam sinds: april 2016 lotte@rovinij.nl

Mandy Lintsen

Backoffice medewerker Werkzaam sinds: augustus 2020 mandy@rovinij.nl

Marleen van Swam

Medewerker Financiële Administratie Werkzaam sinds: februari 2014 marleen@rovinij.nl

Max Lemaire

Consulent Werkzaam sinds: mei 2021 max@rovinij.nl

Merijn Weghorst

Consultant Werkzaam sinds: februari 2011 merijn@rovinij.nl

Nancy Berendsen

Manager Financiële Zaken Werkzaam sinds: maart 2001 nancy@rovinij.nl

Petra Boll

Financieel Medewerker Werkzaam sinds: december 1999 petra@rovinij.nl

Rob M. Visser

Directeur Werkzaam sinds: september 1990 rob@rovinij.nl

Zoë Vos

Stagiaire HR Werkzaam sinds: mei 2021 zoe@rovinij.nl