We've detected that the default language of your webbrowser is not the same as our website. You can translate our website by choosing your preferred language from the dropdown.

Onze mensen

Het zijn de mensen die een organisatie maken. Dit zijn de medewerkers van ROVINIJ. We zijn trots op onze mensen en stellen ze daarom graag aan je voor.
Wil je persoonlijk kennismaken bij een kopje koffie? Neem gerust contact op voor een afspraak met een van onze collega’s.

Gemiddeld aantal jaren in dienst: 7

Anouk van Os

Salarisadministrateur Werkzaam sinds: oktober 2016 anouk@rovinij.nl

Barbara de Haan

Secretaresse Werkzaam sinds: april 2018 barbara@rovinij.nl

Carly Pepers

Consulent Werkzaam sinds: augustus 2018 carly@rovinij.nl

Edwin van den Bergh

Salarisadministrateur Werkzaam sinds: December 2018 edwin@rovinij.nl

Fleur Hoogveld

Junior secretaresse Werkzaam sinds: mei 2018 fleur@rovinij.nl

Jolanda Seeger

Financieel Medewerker Werkzaam sinds: maart 2012 jolanda@rovinij.nl

Linda Teunissen-Nijhuis

Secretaresse Werkzaam sinds: april 2008 linda@rovinij.nl

Lotte Smeets

Manager Operationele Zaken Werkzaam sinds: april 2016 lotte@rovinij.nl

Marleen van Swam

Medewerker Financiële Administratie Werkzaam sinds: februari 2014 marleen@rovinij.nl

Merijn Weghorst

Consultant Werkzaam sinds: februari 2011 merijn@rovinij.nl

Monique Melssen

Consultant Werkzaam sinds: augustus 2003 monique@rovinij.nl

Nancy Berendsen

Manager Financiële Zaken Werkzaam sinds: maart 2001 nancy@rovinij.nl

Petra Boll

Financieel Medewerker Werkzaam sinds: december 1999 petra@rovinij.nl

Rob M. Visser

Directeur Werkzaam sinds: september 1990 rob@rovinij.nl

Truus Mestrum

Financieel Directeur Werkzaam sinds: november 1994 truus@rovinij.nl
Branche