Onze mensen

Het zijn de mensen die een organisatie maken. Dit zijn de medewerkers van ROVINIJ. We zijn trots op onze mensen en stellen ze daarom graag aan je voor.
Wil je persoonlijk kennismaken bij een kopje koffie? Neem gerust contact op voor een afspraak met een van onze collega’s.

Gemiddeld aantal jaren in dienst: 7

Anouk - Rovinij

Anouk van Os

Salarisadministrateur Werkzaam sinds: oktober 2016 anouk@rovinij.nl
Fleur - Rovinij

Fleur Hoogveld

Junior secretaresse Werkzaam sinds: mei 2018 fleur@rovinij.nl
profiel blauw - Rovinij

Jeanine Alofs-Smeets

Frontoffice medewerker Werkzaam sinds: december 2020 jeanine@rovinij.nl
Jolanda - Rovinij

Jolanda Seeger

Financieel Medewerker Werkzaam sinds: maart 2012 jolanda@rovinij.nl
Lotte - Rovinij

Lotte Smeets

Manager Operationele Zaken Werkzaam sinds: april 2016 lotte@rovinij.nl
profiel blauw - Rovinij

Mandy Lintsen

Backoffice medewerker Werkzaam sinds: augustus 2020 mandy@rovinij.nl
Marleen - Rovinij

Marleen van Swam

Medewerker Financiële Administratie Werkzaam sinds: februari 2014 marleen@rovinij.nl
Merijn - Rovinij

Merijn Weghorst

Consultant Werkzaam sinds: februari 2011 merijn@rovinij.nl
Nancy - Rovinij

Nancy Berendsen

Manager Financiële Zaken Werkzaam sinds: maart 2001 nancy@rovinij.nl
Petra- Rovinij

Petra Boll

Financieel Medewerker Werkzaam sinds: december 1999 petra@rovinij.nl
Rob - Rovinij

Rob M. Visser

Directeur Werkzaam sinds: september 1990 rob@rovinij.nl
Branche